BAĞIŞ YAP

Kurban Kardeşliktir!

Kurban Kardeşliktir!

Fedakarlığın, adanmışlığın nişanesi olan Kurban ibadeti bizler için çok derin manalar ifade eder. Kurban Allah’a sualsiz ve şüphesiz kulluğun bir göstergesidir. Bizim dinimiz her daim bir olmayı öğütler bize. Kurban sayesinde bir oluruz, zengin fakirin halinden anlar. Nimetler paylaştıkça çoğalır. Kimi zaman bir mazlumun yüzündeki gülümseme, kimi zaman da bir yetimin umudu olur kurban. Bizlere yalnız olmadığımızı, mümin kardeşliğinin yıkılmayacağını anlatır. Allah’tan gelen nimet yine Allah yolunda harcanır, kurban edilir.

Bunların bilincinde olan kardeşlerimizin hayırlarına vesile olmak için çalışıyoruz. Adak, akika, şükür, vacip vb. kurbanları siz kardeşlerimiz için kesiyor geleceğe ışık tutacak ilim talebelerinin, hafız adaylarının, mazlum yetimlerimizin ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın rızıkları için onları değerlendiriyoruz. Yani hayırlarınız, kurbanlarınız bize emanet.

Kurban bağışında bulunmak isteyen hayırseverlerimiz web sitemizin bağış bölümünü ziyaret edebilir ya da irtibat telefonlarımızdan bizimle iletişime geçebilir. Arzu eden hayırseverlerimiz kesimlerimize bizzat katılabilir ya da kesim videosu tarafına gönderilebilir.

Bir hisse mutluluk için kurban bağışlarınızı bekliyoruz.

talebe bağış button
 
BENİM HAFIZIM

DİĞER DUYURULAR

BENİM HAFIZIM